Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinPatrol 10.0.3 - Spolszczenie

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Zbigniew Strzelczyk
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.09.2008
Rozmiar: 26.78 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 202

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WinPatrol 10.0.3 - Spolszczenie

WinPatrol to taki program "patrolujący" nasz system. Pozwala na zarządzanie zainstalowanymi programami. Program sprawdza także wpisy w rejestrze systemowym, aktywność plików cookie. Generuje alerty jeśli wprowadzane są modyfikacje do naszego systemu. Aplikacja pomocna w zabezpieczeniu systemu Windows, przed niechcianymi zmianami.

Podobne Narzędzia systemowe

 • BootVis

  BootVis to aplikacja przyspieszająca uruchamianie i działanie systemu Windows XP.

 • JetClean

 • Wise Registry Cleaner 7.54

  Szybkość działania komputera zależy od paru czynników – rozmieszczenia plików na twardym dysku, ilości pamięci operacyjnej (RAM) oraz konfiguracji całości.

 • AppRemover 2

  AppRemover 3 to aplikacja przydatna dla każdego użytkownika systemu Windows. Powstała ona w celu usuwania z niego zbędnych pozostałości po programach i grach. Likwiduje także resztki wirusów, programów zabezpieczających, itp.

 • WinReducer 8.1

  WinReducer 8.1 to narzędzie, które może okazać się niezwykle przydatne podczas instalacji systemu operacyjnego Windows 8.1.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinPatrol 10.0.3 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie