Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

UpdateStar 2.2.596 - Spolszczenie

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: UpdateStar
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 123 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 290

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis UpdateStar 2.2.596 - Spolszczenie

UpdateStar jest aplikacją, która tworzy listę zainstalowanych programów, a następnie automatycznie przegląda strony producentów owych programów, w celu odnalezienia najnowszej wersji danego programu. Spolszczenie należy wypakować do katalogu "lang", który z kolei znajduje się w katalogu głównym programu.

Podobne Narzędzia systemowe

 • AppCleaner

  AppCleaner to aplikacja umożliwiająca użytkownikowi zoptymalizować działanie systemu operacyjnego z rodziny Windows.

 • Wise Care 365

  Wise Care 365 to profesjonalny zestaw narzędzi, który pomoże ochronić prywatne dane zapisane na dyskach komputera oraz sam system operacyjny przed dostępem osób trzecich.

 • RegCleaner 4.3.0.780

  RegCleaner 4.3 jest jednym z wiodących programów służących do administrowania rejestrem systemowym. Jeśli zauważasz, że twój komputer działa wolniej może to być w dużej mierze wynik zaśmiecenia rejestru.

 • Game Fire

  Jeśli chcesz zwiększyć płynność i stabilność gir komputerowych pobierz zupełnie za darmo Game Fire!

 • Classic Shell

  Classic Shell to darmowe i niezwykle proste narzędzie, które pozwala użytkownikom systemu Windows 8 na przywrócenie znanego z wcześniejszych wersji okienek menu Start.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: UpdateStar 2.2.596 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie