Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TweakUI 1.33 - Spolszczenie

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Microsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.10.2008
Rozmiar: 55.8 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 645

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TweakUI 1.33 - Spolszczenie

Tweak User Interface umożliwia dostosowanie interfejsu systemu Windows do indywidualnych potrzeb bądź upodobań użytkownika. TweakUI jest narzędziem firmy Microsoft, które umożliwia ukrycie ikony Mojego komputera, strzałki przy skrótach do plików czy też poszczególnych partycji dysku, jak także Moich dokumentów, otoczenia sieciowego itp.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Disk Savvy

  Pobierz Disk Savvy - jedno najpopularniejszych narzędzi do analizy danych z dysków twardych!

 • Resource Hacker

  Spolszczenie najnowszej wersji programu Resource Hacker.

 • Eusing Free Registry Cleaner

  Eusing Free Registry Cleaner 2.0 to najnowsza część bardzo popularnego programu służącego do robienia porządków w rejestrze systemowym. Download Eusing Free Registry Cleaner 2.0 pozwala na usuwanie zbędnych wpisów bądź bibliotek dll.

 • Right Click Enhancer

  Right Click Enhancer - narzędzie umożliwiające zarządzenia funkcjami menu kontekstowego oraz przeglądarki Internet Explorer

 • GParted

  GParted to popularny i uznany program do zarządzania partycjami dysku twardego. Prezentujemy najnowszą wersję:


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TweakUI 1.33 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie