Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sleepy 6.x - Spolszczenie

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Lomsel
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.07.2008
Rozmiar: 103 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 305

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Sleepy 6.x - Spolszczenie

Ta aplikacja, umożliwia nam sterowanie komputerem. Głównym parametrem, którym sterujemy jest czas. Oznacza to, że dzięki temu programowi, możemy ustawić odpowiedni czas, działania systemu, jego długość, czy działanie w określonych dniach, godzinach. Program do wersji 6.1 i 6.2

Podobne Narzędzia systemowe

 • AdwCleaner

  Cieszące się ogromną popularnością, oferujące wysoką skuteczność, w pełni bezpłatne narzędzie do skanowania i usuwania niechcianego oprogramowania oraz komponentów reklamowych.

 • Belarc Advisor

  Belarc Advisor to aplikacja identyfikująca zainstalowane na naszym komputerze oprogramowanie a także sprzęt oraz podająca informacje o licencjach tego software'u i hardware'u.

 • Resource Hacker

  Spolszczenie najnowszej wersji programu Resource Hacker.

 • BootVis

  BootVis to aplikacja przyspieszająca uruchamianie i działanie systemu Windows XP.

 • NTREGOPT

  NTREGOPT to program służący do optymalizacji pracy rejestru systemowego. Nie jest to klasyczny menadżer rejestru ograniczający się do usuwania wpisów, ale bardzo użyteczne narzędzie pozwalające m.in. na przekształcanie starych kluczy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sleepy 6.x - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie