Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Restorator 2.50 build 757 - Spolszczenie

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Thos Aureus
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.10.2008
Rozmiar: 33.8 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, NT
Liczba pobrań: 946

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Restorator 2.50 build 757 - Spolszczenie

Spolszczenie starszego programu, do edytowania zasobów systemowych Windows. Interfejs użytkownika jest bardzo prosty. Podmienić zasoby, można stosując najprostszą metodę "drag and drop" - czyli przeciągnij i upuść. 

Podobne Narzędzia systemowe

 • Atomic Alarm Clock

  Atomic Alarm Clock to świetna alternatywa dla standardowego zegara wbudowanego w system operacyjny Windows. Poza znacznie lepszym wyglądem mamy tutaj także do czynienia z większą funkcjonalnością.

 • Game Fire

  Jeśli chcesz zwiększyć płynność i stabilność gir komputerowych pobierz zupełnie za darmo Game Fire!

 • Resource Hacker

  Spolszczenie najnowszej wersji programu Resource Hacker.

 • SpeedUpMyPC

  Każdy chce, żeby jego komputer działał najlepiej i w pełni wykorzystywał swoje możliwości. Gdy kupujemy sprzęt, rzadko kiedy jest on zoptymalizowany. Program SpeedUpMyPC 2013 pomoże nam w wyciśnięciu maksimum możliwości z komputera.

 • DOSBox

  DOSBox to niezwykle przydatny i do tego zupełnie darmowy emulator systemu DOS, który umożliwia uruchamianie różnego rodzaju aplikacji, pisanych pod ten system.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Restorator 2.50 build 757 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie