Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RegScanner 1.70 - Spolszczenie

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Nirsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.09.2008
Rozmiar: 1.86 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 238

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis RegScanner 1.70 - Spolszczenie

RegScanner jest aplikacją, pozwalającą przeszukiwać wpisy rejestrów systemów Windows. Dzięki temu programowi, możemy również je edytować.

Plik spolszczenia rozpakowujemy do katalogu głównego programu.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Start Menu Organizer

  Bardzo przydatna aplikacja umożliwiająca dostosowanie oraz uporządkowanie menu Start w systemie operacyjnym Microsoft Windows.

 • Process Monitor

  Jeżeli potrzebujesz programu do monitorowania i zarządzania w czasie rzeczywistym uruchomionymi w systemie Windows procesami, zmianami wprowadzanymi w rejestrze i systemem plików, to Process Monitor jest programem dla Ciebie.

 • AppCleaner

  AppCleaner to aplikacja umożliwiająca użytkownikowi zoptymalizować działanie systemu operacyjnego z rodziny Windows.

 • Classic Shell

  Classic Shell to darmowe i niezwykle proste narzędzie, które pozwala użytkownikom systemu Windows 8 na przywrócenie znanego z wcześniejszych wersji okienek menu Start.

 • Process Lasso

  Potrzebujesz programu, dzięki któremu będziesz sprawnie i szybko zarządzał procesami w swoim systemie Windows?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RegScanner 1.70 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie