Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RegScanner 1.70 - Spolszczenie

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Nirsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.09.2008
Rozmiar: 1.86 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 238

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis RegScanner 1.70 - Spolszczenie

RegScanner jest aplikacją, pozwalającą przeszukiwać wpisy rejestrów systemów Windows. Dzięki temu programowi, możemy również je edytować.

Plik spolszczenia rozpakowujemy do katalogu głównego programu.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Total Uninstall

  Total Uninstall to narzędzie do skutecznego usuwania programów z systemu

 • DOSBox

  DOSBox to niezwykle przydatny i do tego zupełnie darmowy emulator systemu DOS, który umożliwia uruchamianie różnego rodzaju aplikacji, pisanych pod ten system.

 • Process Hacker

  Process Hacker 2.26 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich tych użytkowników, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad systemem operacyjnym.

 • Wise Registry Cleaner 7.54

  Szybkość działania komputera zależy od paru czynników – rozmieszczenia plików na twardym dysku, ilości pamięci operacyjnej (RAM) oraz konfiguracji całości.

 • System Info for Windows (SIW)

  Pobierz jedno z najbardziej funkcjonalnych urządzeń, dzięki któremu pozyskasz dane o systemie i sprzęcie!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RegScanner 1.70 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie