Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MyUninstaler 1.42 - Spolszczenie

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Nir Sofer
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.09.2008
Rozmiar: 1.60 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 452

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MyUninstaler 1.42 - Spolszczenie

MyUninstaler jest aplikacją pomagającej zarządzać zainstalowanymi programami. Dzięki niej możemy odinstalować jakiś program, czy też jego pojedynczy komponent. Możemy również usunąć wpis, po nie do końca udanej dezinstalacji jakiegoś programu.

Spolszczenie w wersji 1.42 

Podobne Narzędzia systemowe

 • LogonStudio

  LogonStudio to proste narzędzie służące do zmiany ekranu logowania w systemach operacyjnych z rodziny Windows. Jeśli więc znudziło ci się klasyczne okno powitalne w Windows XP, to download LogonStudio pozwoli ci na jego zmianę, dzięki czemu jeszcze bardziej będziesz mógł spersonalizować ustawienia systemu operacyjnego.

 • AdwCleaner

  Cieszące się ogromną popularnością, oferujące wysoką skuteczność, w pełni bezpłatne narzędzie do skanowania i usuwania niechcianego oprogramowania oraz komponentów reklamowych.

 • AppCleaner

  AppCleaner to aplikacja umożliwiająca użytkownikowi zoptymalizować działanie systemu operacyjnego z rodziny Windows.

 • Glary Utilities

  Glary Utilities to jeden z najlepszych darmowych programów do optymalizacji pracy komputera oraz systemu operacyjnego Windows, który zdobywa coraz większą liczbę użytkowników na całym świecie.

 • Windows 10 Media Creation Tool

  Niewielkie i proste w obsłudze narzędzie służące do tworzenia obrazu instalacyjnego dla systemu operacyjnego Windows 10.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MyUninstaler 1.42 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie