Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Magic Utilities 2007 5.41 - Spolszczenie

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: MagicTweak
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 38.9 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 277

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Magic Utilities 2007 5.41 - Spolszczenie

Dzięki Magic Utilities, możemy zarządzać programami w komputerze. Możemy je odinstalować. Możemy również pozbyć się pozostałości po odinstalowanych programach. Aplikacja umożliwia również zarządzanie programami, które mogą automatycznie startować, wraz ze startem systemu.

Podobne Narzędzia systemowe

 • CCleaner

  CCleaner 4 - jeden z najlepszych programów, służący do optymalizacji pracy systemu operacyjnego Wintows. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Right Click Enhancer

  Right Click Enhancer - narzędzie umożliwiające zarządzenia funkcjami menu kontekstowego oraz przeglądarki Internet Explorer

 • Classic Shell

  Classic Shell to darmowe i niezwykle proste narzędzie, które pozwala użytkownikom systemu Windows 8 na przywrócenie znanego z wcześniejszych wersji okienek menu Start.

 • SpeedUpMyPC

  Każdy chce, żeby jego komputer działał najlepiej i w pełni wykorzystywał swoje możliwości. Gdy kupujemy sprzęt, rzadko kiedy jest on zoptymalizowany. Program SpeedUpMyPC 2013 pomoże nam w wyciśnięciu maksimum możliwości z komputera.

 • CClener Cloud

  Niewielka, ale niezwykle przydatna i skuteczna aplikacja kliencka, za pomocą której możemy zarządzać komputerami oraz czyścić je ze zbędnych danych, śmieci, nieużywanych programów itp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Magic Utilities 2007 5.41 - Spolszczenie

dodał: ~jacky , 14.11.2008

nie da rady pobrać

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie