Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

jv16 PowerTools 2007 1.7 - Spolszczenie

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Macecraft, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.07.2008
Rozmiar: 28 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 878

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis jv16 PowerTools 2007 1.7 - Spolszczenie

jv16 PowerTools jest aplikacją, dzięki której, możemy uzyskać dostęp do zasobów rejestru systemowego. Naturalnie możemy zmieniać również w nim wpisy. Możemy też zarządzać innymi programami i mieć wpływ np. na programy, które się uruchamiają przy starcie systemu, czy też zmieniać właściwość "otwórz za pomocą". Naturalnie to nie wszystkie funkcje oferowane, przez tą aplikację.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Attribute Changer

  Attribute Changer to darmowy program, który jak sama nazwa wskazuje umożliwia zmianę atrybutów plików, katalogów, a także dysków w systemie Windows.

 • TweakNow WinSecret

  TweakNow WinSecret 2009 to bardzo przydatna biblioteka ustawień rejestru systemu Windows.Twórcy zgromadzili najpopularniejsze ustawienia rejestru dla Windows XP i Vista.

 • System Explorer

  Jeśli szukasz alternatywy dla systemowego menadżera zadań, pobierz zupełnie za darmo System Explorer!

 • AutoRuns

  AutoRuns to doskonałe narzędzie, za pomocą którego można skutecznie kontrolować wszystkie aplikacje, które są uruchamiane przy starcie systemu. Program pozwala na wykrycie wszystkich programów uruchamianych automatycznie na starcie.

 • Game Fire

  Jeśli chcesz zwiększyć płynność i stabilność gir komputerowych pobierz zupełnie za darmo Game Fire!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: jv16 PowerTools 2007 1.7 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie