Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

InstallCreator 2.0.0.24 - Spolszczenie

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: InstallCreator
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.10.2008
Rozmiar: 83.9 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 188

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis InstallCreator 2.0.0.24 - Spolszczenie

Spolszczenie ciekawej aplikacji do tworzenia instalatorów, w systemie Windows. Program jest swobodny w obsłudze, a jednocześnie posiada mnóstwo funkcji. Tworzenie instalatora jest wykonywane automatycznie, aczkolwiek ręcznie również można zmieniać parametry.

Podobne Narzędzia systemowe

 • System Explorer

  Jeśli szukasz alternatywy dla systemowego menadżera zadań, pobierz zupełnie za darmo System Explorer!

 • EF Commander

  EF Commander to jeden z najstarszych i najpopularniejszych menadżerów plików przeznaczonych dla systemów Windows, który rozwijany jest do dnia dzisiejszego.

 • JetClean

 • Norton Removal Tool

  Norton to znana firma, która zajmuje się produkcją specjalistycznego oprogramowania antywirusowego. Ich produkty należą do najbardziej cenionych w tych kategoriach, jednak mają to do siebie, że po standardowym odinstalowaniu pozostają ich resztki w systemie operacyjnym.

 • Fresh UI

  Fresh UI to darmowy program przeznaczony do konfigurowania i optymalizacji ustawień systemu Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: InstallCreator 2.0.0.24 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie