Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HiClock Pro 3.12 - Spolszczenie

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Lomsel
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 03.09.2008
Rozmiar: 3 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 273

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis HiClock Pro 3.12 - Spolszczenie

HiClock Pro jest aplikacją, która pobiera czas z jednego z serwerów i synchronizuje go z czasem lokalnym w naszym systemie. Czas jest synchronizowany zgodnie z czasem strefowym.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Axence NetTools

  Axcence NetTools Pro to najnowsza edycja programu, który powinien przypaść do gustu wszystkim mającym do czynienia z administrowaniem sieciami

 • JetClean

 • Java SE 7

  Wirtualna maszyna Java to środowisko, dzięki któremu każdy użytkownik może widzieć na przeglądanych stronach sieci animacje flash, grywać w gry napisane w tym języku czy też uruchamiać wiele programów, bez których nie byłoby to możliwe.

 • AppRemover 2

  AppRemover 3 to aplikacja przydatna dla każdego użytkownika systemu Windows. Powstała ona w celu usuwania z niego zbędnych pozostałości po programach i grach. Likwiduje także resztki wirusów, programów zabezpieczających, itp.

 • Fresh UI

  Fresh UI to darmowy program przeznaczony do konfigurowania i optymalizacji ustawień systemu Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HiClock Pro 3.12 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie