Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gyula's Navigator 1.28b - Spolszczenie

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Gyula's
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.07.2008
Rozmiar: 445 KB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 396

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Gyula's Navigator 1.28b - Spolszczenie

Gyula's Navigator jest tak na prawdę klonem, popularnego programu Norton Commander. Najważniejszą różnicą jest to, że jest przystosowana do 32 bitowych systemów. Program posiada podstawowe funkcje dla tego typu programów, jak przeglądanie plików, wyszukiwanie, katalogowanie i wiele, wiele innych funkcji.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Java SE 7

  Wirtualna maszyna Java to środowisko, dzięki któremu każdy użytkownik może widzieć na przeglądanych stronach sieci animacje flash, grywać w gry napisane w tym języku czy też uruchamiać wiele programów, bez których nie byłoby to możliwe.

 • AppCleaner

  AppCleaner to aplikacja umożliwiająca użytkownikowi zoptymalizować działanie systemu operacyjnego z rodziny Windows.

 • Little Registry Cleaner

  Little Registry Cleaner to narzędzie służące do zarządzania rejestrem systemowym i jego zasobami. Download Little Registry Cleaner pozwala na wykonanie gruntownej analizy rejestru w poszukiwaniu zbędnych lub uszkodzonych wpisów oraz ich edycję.

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free to program, który pomoże w optymalizacji pracy systemu operacyjnego i przyspieszy działanie komputera.

 • Auslogics Registry Cleaner

  Dostęny za darmo Auslogics Registry Cleaner 2 to program do zoptymalizowania systemu operacyjnego – działa naprawdę bardzo skutecznie!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gyula's Navigator 1.28b - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie