Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gyula's Navigator 1.28b - Spolszczenie

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Gyula's
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.07.2008
Rozmiar: 445 KB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 396

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Gyula's Navigator 1.28b - Spolszczenie

Gyula's Navigator jest tak na prawdę klonem, popularnego programu Norton Commander. Najważniejszą różnicą jest to, że jest przystosowana do 32 bitowych systemów. Program posiada podstawowe funkcje dla tego typu programów, jak przeglądanie plików, wyszukiwanie, katalogowanie i wiele, wiele innych funkcji.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Total Uninstall

  Total Uninstall to narzędzie do skutecznego usuwania programów z systemu

 • Sunrise Seven

  Sunrise Seven to niezwykle prosty w użyciu, darmowy program stworzony z myślą o użytkownikach systemu operacyjnego Windows 7. Jego zadanie polega na dostosowaniu systemu do naszych potrzeb i preferencji.

 • AutoRuns

  AutoRuns to doskonałe narzędzie, za pomocą którego można skutecznie kontrolować wszystkie aplikacje, które są uruchamiane przy starcie systemu. Program pozwala na wykrycie wszystkich programów uruchamianych automatycznie na starcie.

 • Resource Hacker

  Spolszczenie najnowszej wersji programu Resource Hacker.

 • vispa

  vispa to niewielka i zupełnie darmowa aplikacja, która umożliwia odblokowanie ukrytych ustawień systemu Microsoft Windows, bez potrzeby przeszukiwania, np. rejestru systemowego i edycji kluczy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gyula's Navigator 1.28b - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie