Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CurrPorts 1.45 - Spolszczenie

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Nirsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.09.2008
Rozmiar: 1.68 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 196

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CurrPorts 1.45 - Spolszczenie

CurrPorts jest aplikacją umożliwiającą wyświetlanie szczegółów procesów sieciowych. Możemy m.in. zobaczyć informacje na temat portów TCP/IP czy też UDP. Plik spolszczenia, należy wypakować do katalogu, w którym znajduje się program.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Driver Booster

  Driver Booster to niewielkie i proste w użyciu darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi sprawnie zarządzać sterownikami do zainstalowanych urządzeń w środowisku Windows.

 • Fresh UI

  Fresh UI to darmowy program przeznaczony do konfigurowania i optymalizacji ustawień systemu Windows.

 • AdwCleaner

  Cieszące się ogromną popularnością, oferujące wysoką skuteczność, w pełni bezpłatne narzędzie do skanowania i usuwania niechcianego oprogramowania oraz komponentów reklamowych.

 • Classic Shell

  Classic Shell to darmowe i niezwykle proste narzędzie, które pozwala użytkownikom systemu Windows 8 na przywrócenie znanego z wcześniejszych wersji okienek menu Start.

 • BootVis

  BootVis to aplikacja przyspieszająca uruchamianie i działanie systemu Windows XP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CurrPorts 1.45 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie