Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CurrPorts 1.37 - Spolszczenie

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Nirsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 1.68 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 169

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CurrPorts 1.37 - Spolszczenie

CurrPorts jest aplikacją umożliwiającą wyświetlanie szczegółów procesów sieciowych. Możemy m.in. zobaczyć informacje na temat portów TCP/IP czy też UDP. Plik spolszczenia, należy wypakować do katalogu, w którym znajduje się program.

Podobne Narzędzia systemowe

 • WinReducer 8.1

  WinReducer 8.1 to narzędzie, które może okazać się niezwykle przydatne podczas instalacji systemu operacyjnego Windows 8.1.

 • System Explorer

  Jeśli szukasz alternatywy dla systemowego menadżera zadań, pobierz zupełnie za darmo System Explorer!

 • Process Lasso

  Potrzebujesz programu, dzięki któremu będziesz sprawnie i szybko zarządzał procesami w swoim systemie Windows?

 • EF Commander

  EF Commander to jeden z najstarszych i najpopularniejszych menadżerów plików przeznaczonych dla systemów Windows, który rozwijany jest do dnia dzisiejszego.

 • Axence NetTools

  Axcence NetTools Pro to najnowsza edycja programu, który powinien przypaść do gustu wszystkim mającym do czynienia z administrowaniem sieciami


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CurrPorts 1.37 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie