Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Partition Magic 8.0 - Spolszczenie

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: rysi3k
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.07.2008
Rozmiar: 742 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 9871

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Partition Magic 8.0 - Spolszczenie

Partition Magic jest aplikacją pozwalającą zarządzać nam dyskami twardymi. Program umożliwia ich przesuwanie, tworzenie. A to wszystko dzieje się bez utraty danych, na różnych systemach plików. 

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Advanced Renamer

  Zaawansowany program do prostej i szybkiej zmiany nazw wielu plików, folderów i innych elementów w systemie Windows.

 • AOMEI Partition Assistant

  AOMEI Partition Assistant Home Edition to prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program, który umożliwia zarządzanie partycjami zainstalowanych dysków twardych.

 • TeraCopy

  TeraCopy 1.22 to aplikacja przyspieszająca proces kopiowania większych ilości plików. Program stosuje technologię regulacji wielkości bufora systemowego bądź asynchronicznego kopiowania plików między dyskami.

 • Q-Dir

  Menadżery plików to niezwykle przydatne w czasie codziennej pracy przy komputerze programy. Dzięki nim możemy często zaoszczędzić sporo czasu. To przede wszystkim ze względu na zaimplementowane funkcjonalności. Jednym z prostszych w obsłudze programów tego typu jest darmowy Q-Dir.

 • Revo Uninstaller

  Revo Uninstaller 1.93 to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do deinstalacji niechcianych aplikacji z komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Partition Magic 8.0 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie