Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CDCheck 3.1.12.0 - Spolszczenie

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: CDCheck
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.09.2008
Rozmiar: 10.8 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 741

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CDCheck 3.1.12.0 - Spolszczenie

CDCheck jest aplikacją, pozwalającą na pracę z płytami CD. Umożliwia ich przeglądanie, proste kopiowanie. Oprócz standardowych funkcji, pozwala także na odzyskiwanie danych z uszkodzonych płyt oraz umożliwia ich testowanie.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Partition Manager

  Partition Manager 11 Free Edition to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do partycjonowania dysków twardych, która odznacza się bardzo dobrą szybkością działania oraz czytelnym interfejsem.

 • O&O Defrag Professional

  Dostępna za darmo w wersji testowej O&O Defrag Professional 14 to aplikacja do skutecznej defragmentacji dysku systemowego

 • Total Commander

  Total Commander to prawdopodobnie najpopularniejszy menadżer plików dla Windows. Program jest niezwykle rozbudowany i posiada wiele przydatnych opcji.

 • Beyond Compare

  Beyond Compare to proste narzędzie systemowe, umożliwiające porównywanie dowolnych plików i katalogów w systemie Windows.

 • AllDup

  AllDup to prosta w użyciu i przede wszystkim darmowa aplikacja, która służy do wyszukiwania oraz lasowania zduplikowanych plików w systemach operacyjnych z rodziny Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CDCheck 3.1.12.0 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie