Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bulk Rename Utilities 2.0.4.4 - Spolszczenie

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Roberto
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.10.2008
Rozmiar: 105 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, NT
Liczba pobrań: 444

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Bulk Rename Utilities 2.0.4.4 - Spolszczenie

Bulk Rename Utilities jest niewielką aplikacją, która pozwala nam na hurtową zamianę nazw plików i folderów. Program ten posiada sporo możliwości i różnych opcji zamiany. Może zmieniać nazwy tylko częściowo - te w których występują ciągi znaków, nadawać wszystkim plikom te same nazwy.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Unlocker

 • Defraggler 2

  Defraggler 2 to – jak nietrudno domyślić się po nazwie – aplikacja przeznaczona do defragmentacji. A czego dokładnie? Właściwie to wszystkiego, bowiem prócz partycji systemowych można także dokonać defragmentacji plików czy katalogów.

 • EasyBCD

  EasyBCD 1.7.2.7 jest pracującą w trybie graficznym aplikacją służąca do zarządzania startem systemu Windows.

 • Q-Dir

  Menadżery plików to niezwykle przydatne w czasie codziennej pracy przy komputerze programy. Dzięki nim możemy często zaoszczędzić sporo czasu. To przede wszystkim ze względu na zaimplementowane funkcjonalności. Jednym z prostszych w obsłudze programów tego typu jest darmowy Q-Dir.

 • Allway Sync

  Allway Sync to polskojęzyczny program, który służy przede wszystkim do tworzenia kopii zapasowych naszych danych oraz synchronizowania ich pomiędzy lokalizacjami wskazanymi przez użytkownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Bulk Rename Utilities 2.0.4.4 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie