Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TUGZip 3.4.0.2 - Spolszczenie

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: Christian Kindahl
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.07.2008
Rozmiar: 8.54 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 417

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TUGZip 3.4.0.2 - Spolszczenie

TUGZip jest narzędziem do kompresji plików. Obsluguje standardowe formaty jak zip, rar i wiele, wiele innych. Zawiera narzędzie do tworzenia, samorozpakowujących się archiwów.

Uwaga! Spolszczenie do starszej wersji programu. 

Podobne Archiwizowanie danych

 • Acronis True Image Home

  Acronis True Image to narzędzie do tworzenia obrazów dysków twardych, partycji lub pojedynczych plików.

 • Auto-Backup

  Auto-Backup 1.5.0.2 to program, który możemy polecić dosłownie każdemu użytkownikowi. Jest to aplikacja służąca do archiwizacji ważnych dla użytkownika danych, a co najważniejsze – nigdy ich nie utracimy, nawet w wypadku uszkodzenia twardego dysku.

 • Ferro Backup System

  Ferro Backup System to oprogramowanie pozwalające na ochronę danych i komputerów podłączonych do sieci komputerowej, oparte na systemie klient/ serwer. Dzięki niemu możliwe staje się zarchiwizowanie pojedynczych plików, katalogów, a nawet całego dysku twardego, a następnie ich odtworzenie w przypadku m.in. awarii.

 • Syncovery

  Bardzo przydatny i prosty w obsłudze program przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych plików, folderów, partycji i innych elementów zapisanych na dysku twardym.

 • DriveImage XML

  DriveImage XML to program służący do tworzenia i przywracania kopii zapasowych danych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TUGZip 3.4.0.2 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Archiwizowanie danych


Kategorie