Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FilZip 3.0.0 - Spolszczenie

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: Zdoliński Artur
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.09.2008
Rozmiar: 10 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 246

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FilZip 3.0.0 - Spolszczenie

Filzip jest kolejną aplikacją pozwalającą na archiwizowanie danych. Program obsługuje najpopularniejsze formaty. Oferuje również podstawowe funkcje, dla tego typu programów, takie jak, dodawanie plików do już istniejącego archiwum, tworzenie archiwów samorozpakowujących się itd.

Uwaga!

Spolszczenie do wersji 3.0.0 Aktualnie nie ma spolszczenia do najnowszej wersji, jednak ta lub wersja 3.0.1 powinna działać z nowszymi wersjami.

Podobne Archiwizowanie danych

 • Auto-Backup

  Auto-Backup 1.5.0.2 to program, który możemy polecić dosłownie każdemu użytkownikowi. Jest to aplikacja służąca do archiwizacji ważnych dla użytkownika danych, a co najważniejsze – nigdy ich nie utracimy, nawet w wypadku uszkodzenia twardego dysku.

 • Comodo BackUp

  Bezpłatny program Comodo BackUp przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników komputerów, którzy cenią sobie bezpieczeństwo posiadanych danych. Jak możesz je utracić? Sposobów na to jest wiele - atak wirusa, uszkodzenie twardego dysku, a nawet przypadkowe skasowanie.

 • Syncovery

  Bardzo przydatny i prosty w obsłudze program przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych plików, folderów, partycji i innych elementów zapisanych na dysku twardym.

 • Acronis True Image Home

  Acronis True Image to narzędzie do tworzenia obrazów dysków twardych, partycji lub pojedynczych plików.

 • FBackup

  FBackup to zupełnie darmowy program do wykonywania kopii zapasowych plików, który ułatwia zabezpieczanie danych przed ich ewentualną utratą. Aplikacja pozwala użytkownikom na szybkie wykonanie kopii dokumentów, ustawień, plików stworzonych przez inne aplikacje


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FilZip 3.0.0 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Archiwizowanie danych


Kategorie