Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Streamripper 1.63.5 - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: SourceForge
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 675 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 3909

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Streamripper 1.63.5 - Spolszczenie

Dzięki Streamripper, możemy przechwycić strumień z radia internetowego i go zapisać na dysku twardym w formacie mp3. Standardowo miejscem docelowym zapisywanych plików jest pulpit. Sama aplikacja jest wtyczką Winampa.

Podobne Pozostałe

 • WebcamMax

  Dostępny w wersji testowej WebcamMax 7 to aplikacja, która pozwala na dodawanie zabawnych efektów w czasie rzeczywistym do transmitowanego obrazu

 • CDRoller

  Spolszczenie programu do odzyskiwania danych z płyt CDR.

 • Free Studio

 • Absolute Sound Recorder

  Absolute Sound Recorder to prosta w obsłudze aplikacja, dzięki której możemy nagrywać dowolne dźwięki z komputera oraz z podłączonego do PC mikrofonu.

 • webcamXP

  WebcamXP to program przeznaczony do obsługi obrazu z jednej lub kilku kamer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Streamripper 1.63.5 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie