Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Smart Ripper 2.34 - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: TRON
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.07.2008
Rozmiar: 55 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 641

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Smart Ripper 2.34 - Spolszczenie

Za pomocą tego programu możemy zrippować zawartość płyt, czyli zrzucić ich zawartość na nasz dysk twardy. Aplikacja posiada dużą ilość funkcji.

Spolszczenie do wersji 2.34 

Podobne Pozostałe

 • Napiprojekt

  Napiprojekt to darmowy program służący do pobierania napisów (w języku polskim i angielskim) do filmów.

 • Mezzmo

  Mezzmo to idealny program dla wszystkich użytkowników przechowujących na swoich komputerach zbiory plików multimedialnych. Łączy on w sobie funkcjonalność dwóch rodzajów programów: aplikacji do zarządzania naszymi plikami multimedialnymi a także oprogramowania umożliwiającego udostępnianie naszych filmów czy też muzyki w sieci.

 • webcamXP

  WebcamXP to program przeznaczony do obsługi obrazu z jednej lub kilku kamer.

 • Free Studio

 • Replay Music

  Replay Music jest niewielikim, ale bardzo przydatnym programem służącym do przechwytywania wszelkiego typu dźwięków wydobywających się z naszego koputera


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Smart Ripper 2.34 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie