Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Multimedia Builder 4.9.0.1 - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: Marco Polo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.07.2008
Rozmiar: 209 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1215

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Multimedia Builder 4.9.0.1 - Spolszczenie

Multimedia Builder jest aplikacją, dzięki której możemy utworzyć płytki multimedialne. Największą zaletą programu jest prostota jego obsługi. Płytki takie tworzy się za pomocą szablonu. Do tego dochodzi bardzo prosty interfejs użytkownika.

Podobne Pozostałe

 • MiniLyrics

  MiniLyrics jest to niewielka, darmowa aplikacja, która automatycznie pobiera i wyświetla na ekranie komputera napisy do piosenek.

 • Napiprojekt

  Napiprojekt to darmowy program służący do pobierania napisów (w języku polskim i angielskim) do filmów.

 • save2pc Light

  W Internecie istnieją serwisy, na których każdy użytkownik może umieścić klip wideo. Najbardziej znanym jest YouTube, ale istnieje także DailyMotion, mamy również GoogleVideo i MySpace. Nieraz na forach można spotkać się z pytaniem: jak ściągać filmiki z tych stron?

 • Ace Stream

  Ace Stream to oprogramowanie, które daje możliwość streamowania oraz odtwarzania online materiałów audio oraz wideo w wysokiej jakości.

 • Free Studio


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Multimedia Builder 4.9.0.1 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie