Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Multimedia Builder 4.9.0.1 - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: Marco Polo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.07.2008
Rozmiar: 209 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1216

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Multimedia Builder 4.9.0.1 - Spolszczenie

Multimedia Builder jest aplikacją, dzięki której możemy utworzyć płytki multimedialne. Największą zaletą programu jest prostota jego obsługi. Płytki takie tworzy się za pomocą szablonu. Do tego dochodzi bardzo prosty interfejs użytkownika.

Podobne Pozostałe

 • WebcamMax

  Dostępny w wersji testowej WebcamMax 7 to aplikacja, która pozwala na dodawanie zabawnych efektów w czasie rzeczywistym do transmitowanego obrazu

 • Ace Stream

  Ace Stream to oprogramowanie, które daje możliwość streamowania oraz odtwarzania online materiałów audio oraz wideo w wysokiej jakości.

 • VSO Downloader

  Chcesz szybko i skutecznie ściągać dane z sieci? Pobierz za darmo VSO Downloder!

 • Replay Music

  Replay Music jest niewielikim, ale bardzo przydatnym programem służącym do przechwytywania wszelkiego typu dźwięków wydobywających się z naszego koputera

 • Girder

  Girder to sprytna aplikacja, która pozwala sterować dowolnym zainstalowanym na naszym komputerze programem za pomocą niemal każdego, standardowego pilota telewizyjnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Multimedia Builder 4.9.0.1 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie