Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Clony XXL 2.0.0.2 Beta - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: bxxxxj
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.07.2008
Rozmiar: 39 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 1359

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Clony XXL 2.0.0.2 Beta - Spolszczenie

Clony XXL skanuje płyty w celu wykrycia systemu zabezpieczeń, zastosowanych na niej, o ile oczywiście taki w ogóle został zastosowany. Program rozpoznaje m.in. takie zabezpieczenia jak:
SafeDisc V1; SafeDisc V2-V2.9, SecuRom new, SecuRom > V4.8, LaserLok, CD-Cops, Discguard, ProtectCD-VOB, ProtectCD V5, Tages, Ring Protech, StarForce, StarForce 3, PhneonoProtect, CDProtector, CopyKiller, Dummy Files, Bad Sectors, Psx-Lybcrypt, Key2Audio, Cactus Data Shield 200, Illegal TOC, CD Extra, Mixed Mode.

Podobne Pozostałe

 • Microsoft Zune

  Szukasz aplikacji przeznaczonej do komunikacji z telefonami używającymi Windows Phone 7, odtwarzaczami bazującymi na microsoftowskiej platofrmie Zune oraz obsługi plików multimedialnych?

 • Replay Music

  Replay Music jest niewielikim, ale bardzo przydatnym programem służącym do przechwytywania wszelkiego typu dźwięków wydobywających się z naszego koputera

 • Free Studio

 • PS3 Media Server

  PS3 Media Server - proste w użyciu narzędzie DLNA pozwalające przesyłać pliki multimedialne między różnymi urządzeniami (konsole, TV, smartfony, tablety)

 • Ace Stream

  Ace Stream to oprogramowanie, które daje możliwość streamowania oraz odtwarzania online materiałów audio oraz wideo w wysokiej jakości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Clony XXL 2.0.0.2 Beta - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie