Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CDRoller 9.30.10 - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: XYQz
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.07.2008
Data modyfikacji: 17.01.2012
Rozmiar: 7,39 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 1221

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CDRoller 9.30.10 - Spolszczenie

CDRoller jest aplikacją, dzięki której możemy walczyć o utracone dane z dysków CD. Co najważniejsze program robi to skutecznie, a dane te uzyskuje z różnego rodzaju uszkodzeń płytek. Z zadrapań, zarysowań, czy też z problemów typowo programowych, takich jak płytki multisesyjne, na błędnie zamkniętych CD i wielu innych różnych uszkodzeń.

Podobne Pozostałe

 • Replay Music

  Replay Music jest niewielikim, ale bardzo przydatnym programem służącym do przechwytywania wszelkiego typu dźwięków wydobywających się z naszego koputera

 • ClipGrab

  Jeśli chcesz ściągnąć filmiki z YouTube lub innego serwisu pobierz za darmo ClipGrab!

 • save2pc Light

  W Internecie istnieją serwisy, na których każdy użytkownik może umieścić klip wideo. Najbardziej znanym jest YouTube, ale istnieje także DailyMotion, mamy również GoogleVideo i MySpace. Nieraz na forach można spotkać się z pytaniem: jak ściągać filmiki z tych stron?

 • Tunatic

  Tunatic to niezwykle prosty w użyciu darmowy program pozwalający na szybką identyfikację utworów muzycznych.

 • VSO Downloader

  Chcesz szybko i skutecznie ściągać dane z sieci? Pobierz za darmo VSO Downloder!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CDRoller 9.30.10 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie