Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CDRoller 9.30.10 - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: XYQz
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.07.2008
Data modyfikacji: 17.01.2012
Rozmiar: 7,39 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 1221

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CDRoller 9.30.10 - Spolszczenie

CDRoller jest aplikacją, dzięki której możemy walczyć o utracone dane z dysków CD. Co najważniejsze program robi to skutecznie, a dane te uzyskuje z różnego rodzaju uszkodzeń płytek. Z zadrapań, zarysowań, czy też z problemów typowo programowych, takich jak płytki multisesyjne, na błędnie zamkniętych CD i wielu innych różnych uszkodzeń.

Podobne Pozostałe

 • 4K Video to MP3

  Jeśli spodoba nam się ścieżka dźwiękowa podczas oglądania jakiegoś filmu lub teledysku, a nie możemy nigdzie znaleźć jej odpowiednika w postaci pliku audio to z pomocą przychodzi program 4K Video to MP3.

 • Ace Stream

  Ace Stream to oprogramowanie, które daje możliwość streamowania oraz odtwarzania online materiałów audio oraz wideo w wysokiej jakości.

 • Subtitle Workshop

  Napisy do filmów, które można znaleźć w sieci tworzone są przez pasjonatów. Bez nich wielu kinomaniaków nie mogłoby w pełni cieszyć się swoimi ulubionymi produkcjami filmowymi. Do odpowiedniego stworzenia i przygotowania do poprawnego wyświetlania napisów w filmie używane są specjalne aplikacje.

 • Girder

  Girder to sprytna aplikacja, która pozwala sterować dowolnym zainstalowanym na naszym komputerze programem za pomocą niemal każdego, standardowego pilota telewizyjnego.

 • ManyCam

  ManyCam to ciekawe i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pozwoli użytkownikowi na dodawanie różnego rodzaju specjalnych efektów wizualnych do materiału wideo, który przechwytywany jest z kamery internetowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CDRoller 9.30.10 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie