Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CD/DVD Inspector 2.0 - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: CD/DVD Inspector
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.08.2008
Rozmiar: 42 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 639

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CD/DVD Inspector 2.0 - Spolszczenie

CD/DVD Inspector jest programem do odzyskiwania danych ze zniszczonych płyt. Potrafi odzyskać te dane, nawet z mocno porysowanych płyt.

Podobne Pozostałe

 • Karaoke Anything! 1.0

  Karaoke Anything! 1.0 jest bezpłatnym programem, dzięki któremu każdy może zmienić komputer w zestaw do karaoke. Jest to dość ciekawie pomyślana aplikacja, pozwalająca na przetwarzanie dźwięk w czasie rzeczywistym.

 • 4K Video to MP3

  Jeśli spodoba nam się ścieżka dźwiękowa podczas oglądania jakiegoś filmu lub teledysku, a nie możemy nigdzie znaleźć jej odpowiednika w postaci pliku audio to z pomocą przychodzi program 4K Video to MP3.

 • CDRoller

  Spolszczenie programu do odzyskiwania danych z płyt CDR.

 • webcamXP

  WebcamXP to program przeznaczony do obsługi obrazu z jednej lub kilku kamer.

 • VSO Downloader

  Chcesz szybko i skutecznie ściągać dane z sieci? Pobierz za darmo VSO Downloder!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CD/DVD Inspector 2.0 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie