Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AutoPlay Menu Studio 3.0 - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: Wajan
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.07.2008
Rozmiar: 159 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 669

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AutoPlay Menu Studio 3.0 - Spolszczenie

AutoPlay Media jest aplikacją, dzięki której będziemy mogli stworzyć profesjonalne menu, do tworzonej płyty CD. Jedynym ograniczeniem w ich tworzeniu jest tylko wyobraźnia użytkownika.

Spolszczenie do pełnej wersji 3.0 Studio.

Podobne Pozostałe

 • 4K Video to MP3

  Jeśli spodoba nam się ścieżka dźwiękowa podczas oglądania jakiegoś filmu lub teledysku, a nie możemy nigdzie znaleźć jej odpowiednika w postaci pliku audio to z pomocą przychodzi program 4K Video to MP3.

 • VSO Downloader

  Chcesz szybko i skutecznie ściągać dane z sieci? Pobierz za darmo VSO Downloder!

 • PS3 Media Server

  PS3 Media Server - proste w użyciu narzędzie DLNA pozwalające przesyłać pliki multimedialne między różnymi urządzeniami (konsole, TV, smartfony, tablety)

 • Tunatic

  Tunatic to niezwykle prosty w użyciu darmowy program pozwalający na szybką identyfikację utworów muzycznych.

 • Absolute Sound Recorder

  Absolute Sound Recorder to prosta w obsłudze aplikacja, dzięki której możemy nagrywać dowolne dźwięki z komputera oraz z podłączonego do PC mikrofonu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AutoPlay Menu Studio 3.0 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie