Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AutoPlay Menu Builder 5.2.1072 - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: wosiek
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.07.2008
Rozmiar: 479 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 946

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AutoPlay Menu Builder 5.2.1072 - Spolszczenie

AutoPlay Menu jak sama angielska nazwa sugeruje, jest aplikacją, dzięki której możemy utworzyć prezentacje na płytkach, jak także ich automatyczne uruchamianie. Obsługa jest bardzo prosta - bo takie menu możemy utworzyć za pomocą najprostszej metody przeciągnij i upuść. A z menu możemy otwierać różnego rodzaje pliki.

Podobne Pozostałe

 • Tunatic

  Tunatic to niezwykle prosty w użyciu darmowy program pozwalający na szybką identyfikację utworów muzycznych.

 • Free Studio

 • Microsoft Zune

  Szukasz aplikacji przeznaczonej do komunikacji z telefonami używającymi Windows Phone 7, odtwarzaczami bazującymi na microsoftowskiej platofrmie Zune oraz obsługi plików multimedialnych?

 • Subtitle Edit

  Subtitle Edit 3.3.4 to narzędzie przeznaczone do edycji napisów do filmów i klipów wideo. W zamierzeniu twórców ma być on wykorzystywany do synchronizacji napisów, a także dzielenia ich i łączenia.

 • Subtitle Workshop

  Napisy do filmów, które można znaleźć w sieci tworzone są przez pasjonatów. Bez nich wielu kinomaniaków nie mogłoby w pełni cieszyć się swoimi ulubionymi produkcjami filmowymi. Do odpowiedniego stworzenia i przygotowania do poprawnego wyświetlania napisów w filmie używane są specjalne aplikacje.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AutoPlay Menu Builder 5.2.1072 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie