Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AutoPlay Menu Builder 5.1.947 - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: wosiek
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.07.2008
Rozmiar: 482 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 968

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AutoPlay Menu Builder 5.1.947 - Spolszczenie

AutoPlay Menu jak sama angielska nazwa sugeruje, jest aplikacją, dzięki której możemy utworzyć prezentacje na płytkach, jak także ich automatyczne uruchamianie. Obsługa jest bardzo prosta - bo takie menu możemy utworzyć za pomocą najprostszej metody przeciągnij i upuść. A z menu możemy otwierać różnego rodzaje pliki.

Podobne Pozostałe

 • save2pc Light

  W Internecie istnieją serwisy, na których każdy użytkownik może umieścić klip wideo. Najbardziej znanym jest YouTube, ale istnieje także DailyMotion, mamy również GoogleVideo i MySpace. Nieraz na forach można spotkać się z pytaniem: jak ściągać filmiki z tych stron?

 • 4K Video to MP3

  Jeśli spodoba nam się ścieżka dźwiękowa podczas oglądania jakiegoś filmu lub teledysku, a nie możemy nigdzie znaleźć jej odpowiednika w postaci pliku audio to z pomocą przychodzi program 4K Video to MP3.

 • CDRoller

  Spolszczenie programu do odzyskiwania danych z płyt CDR.

 • webcamXP

  WebcamXP to program przeznaczony do obsługi obrazu z jednej lub kilku kamer.

 • PS3 Media Server

  PS3 Media Server - proste w użyciu narzędzie DLNA pozwalające przesyłać pliki multimedialne między różnymi urządzeniami (konsole, TV, smartfony, tablety)


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AutoPlay Menu Builder 5.1.947 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie