Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AutoPlay Menu 3.0.0.7 - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: Roman
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.07.2008
Rozmiar: 116 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 350

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AutoPlay Menu 3.0.0.7 - Spolszczenie

AutoPlay Menu jest aplikacją, dzięki której możemy stworzyć sobie menu płyt. Program umożliwia pracę z wieloma stronami jednocześnie. Praktycznie to od użytkownika i jego wyobraźni zależy to co stworzymy.

UWAGA

Spolszczenie do wersji 3.0.0.7 DEMO

Podobne Pozostałe

 • Ace Stream

  Ace Stream to oprogramowanie, które daje możliwość streamowania oraz odtwarzania online materiałów audio oraz wideo w wysokiej jakości.

 • ALLPlayer Tune-In

  ALLPlayer Tune-In to darmowa, niezwykle przydatna aplikacja skierowana do osób, które mają problem z odpowiednim ustawieniem opcji w popularnym odtwarzaczu plików wideo pt. ALLPlayer.

 • Subtitle Workshop

  Napisy do filmów, które można znaleźć w sieci tworzone są przez pasjonatów. Bez nich wielu kinomaniaków nie mogłoby w pełni cieszyć się swoimi ulubionymi produkcjami filmowymi. Do odpowiedniego stworzenia i przygotowania do poprawnego wyświetlania napisów w filmie używane są specjalne aplikacje.

 • MiniLyrics

  MiniLyrics jest to niewielka, darmowa aplikacja, która automatycznie pobiera i wyświetla na ekranie komputera napisy do piosenek.

 • Subtitle Edit

  Subtitle Edit 3.3.4 to narzędzie przeznaczone do edycji napisów do filmów i klipów wideo. W zamierzeniu twórców ma być on wykorzystywany do synchronizacji napisów, a także dzielenia ich i łączenia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AutoPlay Menu 3.0.0.7 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie