Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Acoustica CD Label Maker 1.0.29.0 - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: Acoustica, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.10.2008
Rozmiar: 613 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1401

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Acoustica CD Label Maker 1.0.29.0 - Spolszczenie

Spolszczenie programu, dzięki któremu możemy utworzyć etykiety do płyt CD. Aplikacja potrafi importować dane, z popularnych odtwarzaczy, dzięki czemu ich wprowadzanie nie jest czasochłonne. Oprócz tego, okładkę możemy wzbogacić o różne elementy graficzne.

Podobne Pozostałe

 • Microsoft Zune

  Szukasz aplikacji przeznaczonej do komunikacji z telefonami używającymi Windows Phone 7, odtwarzaczami bazującymi na microsoftowskiej platofrmie Zune oraz obsługi plików multimedialnych?

 • Subtitle Workshop

  Napisy do filmów, które można znaleźć w sieci tworzone są przez pasjonatów. Bez nich wielu kinomaniaków nie mogłoby w pełni cieszyć się swoimi ulubionymi produkcjami filmowymi. Do odpowiedniego stworzenia i przygotowania do poprawnego wyświetlania napisów w filmie używane są specjalne aplikacje.

 • ClipGrab

  Jeśli chcesz ściągnąć filmiki z YouTube lub innego serwisu pobierz za darmo ClipGrab!

 • VDownloader

  Dostępny za darmo VDownloader 3.8 to świetna aplikacja, przy pomocy której bezproblemowo ściągniemy z sieci filmiki umieszczone na popularnych serwisach

 • Karaoke Anything! 1.0

  Karaoke Anything! 1.0 jest bezpłatnym programem, dzięki któremu każdy może zmienić komputer w zestaw do karaoke. Jest to dość ciekawie pomyślana aplikacja, pozwalająca na przetwarzanie dźwięk w czasie rzeczywistym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Acoustica CD Label Maker 1.0.29.0 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie