Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Acoustica CD Label Maker 1.0.29.0 - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: Acoustica, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.10.2008
Rozmiar: 613 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1403

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Acoustica CD Label Maker 1.0.29.0 - Spolszczenie

Spolszczenie programu, dzięki któremu możemy utworzyć etykiety do płyt CD. Aplikacja potrafi importować dane, z popularnych odtwarzaczy, dzięki czemu ich wprowadzanie nie jest czasochłonne. Oprócz tego, okładkę możemy wzbogacić o różne elementy graficzne.

Podobne Pozostałe

 • VDownloader

  Dostępny za darmo VDownloader 3.8 to świetna aplikacja, przy pomocy której bezproblemowo ściągniemy z sieci filmiki umieszczone na popularnych serwisach

 • WebcamMax

  Dostępny w wersji testowej WebcamMax 7 to aplikacja, która pozwala na dodawanie zabawnych efektów w czasie rzeczywistym do transmitowanego obrazu

 • VSO Downloader

  Chcesz szybko i skutecznie ściągać dane z sieci? Pobierz za darmo VSO Downloder!

 • Subtitle Edit

  Subtitle Edit 3.3.4 to narzędzie przeznaczone do edycji napisów do filmów i klipów wideo. W zamierzeniu twórców ma być on wykorzystywany do synchronizacji napisów, a także dzielenia ich i łączenia.

 • Ace Stream

  Ace Stream to oprogramowanie, które daje możliwość streamowania oraz odtwarzania online materiałów audio oraz wideo w wysokiej jakości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Acoustica CD Label Maker 1.0.29.0 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie