Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Winamp 5.21 - Spolszczenie

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Nullsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.10.2008
Rozmiar: 1.60 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 3916

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Winamp 5.21 - Spolszczenie

Czym jest Winamp, to chyba nie trzeba nikomu mówić. To najpopularniejszy, wśród użytkowników systemów Windows, odtwarzacz wszelakiego rodzaju, plików multimedialnych.

Spolszczenie obejmuje wersje oznaczone 5.21

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Windows Media Player

  Windows Media Player to uniwersalny i wszechstronny odtwarzacz multimediów produkcji Microsoftu.

 • Allplayer

  Jeden najpopularniejszych programów do odtwarzania filmów na komputerze, stworzony przez polskiego producenta.

 • Fortissimo

  Mało skomplikowany, prosty w obsłudze i niewymagający mocnego komputera odtwarzacz audio, oferujący wsparcie dla najczęściej spotykanych formatów audio.

 • GOM Player 2.1.28

  GOM Player 2.1.27 to darmowy odtwarzacz multimedialny, który zdobywa sobie coraz większą popularność w świecie. Dlaczego? Przede wszystkim ma wsparcie dla niemal wszystkich istniejących formatów plików, jak XviD, FLV1, AC3, H263, OGG i MP4.

 • Spider Player 2.5

  Spider Player 2.5 to dość ciekawa, darmowa aplikacja, która przeznaczona jest do odtwarzania wszelkiego rodzaju formatów audio. Posiada ona rozliczne funkcje, dzięki czemu możemy nie tylko słuchać muzyki, ale też na przykład konwertować pliki do innych formatów

Inne informacje

winamp to najpopularniejszy program do słuchania muzyki. Możliwe jest jego stałe modyfikowanie poprzez instalowanie skiny do winampa, skórki do winampa. Można go pobrać używając opcji pobierz winampa. Ciekawe są wizualizacje do winampa. Jego działania usprawniają sterowniki do winampa, kodeki do winampa czy plugin do winampa. Znaleźć można radio w winampie. Możliwe jest nagrywanie z winampa. Najnowsza wersja winampa jest już dostępna. Podobnie jak spolszczenie do winampa 5.5. Winamp to wszechstronny program. Winamp obsługuje także napisy do winampa. Polska wersja winampa jest bardzo dobrze przygotowana. Posiada dodatki do winampa.

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Winamp 5.21 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie