Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Media Player Classic 6.4.7.6 (98, ME) - Spolszczenie

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Paweł Szybiak
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.09.2008
Rozmiar: 1024 KB
System operacyjny: Windows 98, ME
Liczba pobrań: 1443

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Media Player Classic 6.4.7.6 (98, ME) - Spolszczenie

Spolszczenie odtwarzacza plików multimedialnych. Z wyglądu przypomina Windows Media Player, jednak funkcjonalność programu jest o wiele bogatsza. Media Player Classic odtwarza wiele popularnych formatów multimedialnych, które bazują na platformie DirectShow. Pozwala również na odtwarzanie plików QuickTime i RealPlayer. Przechwytuje również obraz, można nagrywać programy TV.

Uwaga:

Spolszczenie dla systemów: Win98 i ME.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Media Player Classic

  Media­ Player Classic (MPC) to niewielki ale funkcjonalny odtwarzacz plików multimedialnych dla systemu Windows.

 • VPlayer

  VPlayer 0.6e plus był swego czasu jednym z najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych w Polsce. Głównie dzięki temu, że obsługuje on wyświetlanie napisów do filmów, a inne jego plusy to łatwy w obsłudze interfejs oraz obsługa kodeków.

 • Songbird

  Dostępny za darmo Songbird to odtwarzacz plików multimedialnych

 • SMPlayer

  SMPlayer jest graficzną nakładką programu MPlayer, z prostymi funkcjami, takimi jak odtwarzanie wideo, DVD i VCD oraz z bardziej zaawansowanymi funkcjami np: obsługa filtrów MPlayera i wiele innych.

 • QuickTime

  QuickTime 7.6.9 to najnowsze wydanie odtwarzacza multimedialnego firmy Apple, które wypada mieć na swoim twardym dysku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Media Player Classic 6.4.7.6 (98, ME) - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie