Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Media Player Classic 6.4.7.6 - Spolszczenie

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Paweł Szybiak
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.09.2008
Rozmiar: 1024 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 4978

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Media Player Classic 6.4.7.6 - Spolszczenie

Spolszczenie odtwarzacza plików multimedialnych. Z wyglądu przypomina Windows Media Player, jednak funkcjonalność programu jest o wiele bogatsza. Media Player Classic odtwarza wiele popularnych formatów multimedialnych, które bazują na platformie DirectShow. Pozwala również na odtwarzanie plików QuickTime i RealPlayer. Przechwytuje również obraz, można nagrywać programy TV.

Uwaga:

Spolszczenie dla systemów: Win2k, XP i NT. 

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • QuickTime

  QuickTime 7.6.9 to najnowsze wydanie odtwarzacza multimedialnego firmy Apple, które wypada mieć na swoim twardym dysku.

 • MyPlayer

  Bardzo ciekawy, funkcjonalny i estetycznie zaprojektowany program do odtwarzania plików multimedialnych w wersji testowej.

 • GOM Player 2.1.28

  GOM Player 2.1.27 to darmowy odtwarzacz multimedialny, który zdobywa sobie coraz większą popularność w świecie. Dlaczego? Przede wszystkim ma wsparcie dla niemal wszystkich istniejących formatów plików, jak XviD, FLV1, AC3, H263, OGG i MP4.

 • Winamp

  Winamp 5.66 Build 3516 Full to bardzo popularny na całym świecie odtwarzacz plików audio i wideo, który większość użytkowników używa przede wszystkim do odsłuchiwania muzyki. Nic zresztą dziwnego, ponieważ aplikacja ta cechuje się wszechstronnością.

 • VLC Media Player

  Darmowy VLC media player 2.0 to użyteczny odtwarzacz multimedialny


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Media Player Classic 6.4.7.6 - Spolszczenie



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video


Kategorie