Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nero Burning Rom 6.6.1.15 - Spolszczenie

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Nero
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 04.07.2008
Rozmiar: 1.15 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 5817

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Nero Burning Rom 6.6.1.15 - Spolszczenie

Nero, chyba nie ma użytkownika, który nie zna tej pozycji. Nero służy do nagrywania płyt, do tworzenia ich kopii. Dzięki tej aplikacji możemy również nagrywać płyty z obrazów, a i same obrazy można tworzyć. Program posiada jeszcze wiele, wiele więcej funkcji. Uwaga! Spolszczenie do starszej wersji programu.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • True Burner

  True Burner to darmowy program przeznaczony do nagrywania wszelkiego rodzaju płyt CD, DVD oraz coraz bardziej popularnych Blu-ray. Jest to aplikacja, która może stanowić ciekawą alternatywę dla innych tego typu programów.

 • DVD Shrink

  DVDShrink to aplikacja przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych dysków DVD

 • Blue-Cloner

  Rozbudowany i niezwykle funkcjonalny program umożliwiający tworzenie kopii zapasowych danych zapisanych na takich nośnikach jak: Blu-ray czy DVD.

 • DVDFab Platinum

  Niedostępny za darmo DVDFab Platinum 8 to program przeznaczony dla każdego, kto tylko potrzebuje mieć wszechstronna i profesjonalną aplikację do nagrywania oraz konwertowania płyt DVD i Blu-ray.

 • Nero Multimedia Suite

  Pakiet Nero Multimedia Suite 11 produkt, który oferuje trzy programy. Pierwszy służy do nagrywania płyt, drugi – do edycji wideo, trzeci zaś – do tworzenia kopii zapasowych. Chociaż pełna wersja Nero Multimedia Suite 11 nie jest dostępna bez opłat.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nero Burning Rom 6.6.1.15 - Spolszczenie

dodał: ~kris , 28.03.2010

co jest\n

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie