Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MP3 CD Maker 1.80 - Spolszczenie

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: mp3cdMaker
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.10.2008
Rozmiar: 2.28 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 800

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MP3 CD Maker 1.80 - Spolszczenie

MP3 CD Maker jest niewielką aplikacją pozwalającą na utworzenie płyty audio, bezpośrednio z formatu mp3. Pozwala to ominąć dłuższą drogę konwersji z mp3 do wav, a następnie od wav do CD Audio. Ponadto program oferuje możliwość utworzenia okładki z listą utworów, z dodaniem grafiki.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • Nero

  Nero 12 to rozbudowana aplikacja do nagrywania płyt

 • Nero Multimedia Suite

  Pakiet Nero Multimedia Suite 11 produkt, który oferuje trzy programy. Pierwszy służy do nagrywania płyt, drugi – do edycji wideo, trzeci zaś – do tworzenia kopii zapasowych. Chociaż pełna wersja Nero Multimedia Suite 11 nie jest dostępna bez opłat.

 • StarBurn

  Pobierz najnowszą wersję darmowego programu StarBurn- aplikacji przeznaczonej do szybkiego i wygodnego wypalania płyt CD, DVD, Blu-ray i HD.

 • Nero Burning ROM

  Dostępny po polsku Nero Burning ROM to cieszący się olbrzymią popularnością pakiet do nagrywania płyt CD i DVD. Prezentowane tu wydanie numer 11.0.10500 ma także możliwość zapisu na Blu-ray.

 • Astroburn Pro

  Astroburn Pro to niezła aplikacja, dzięki której nagrywanie płyt CD/DVD nie będzie stanowiło najmniejszego problemu nawet dla mniej zaawansowanego użytkownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MP3 CD Maker 1.80 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie