Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MP3 CD Maker 1.80 - Spolszczenie

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: mp3cdMaker
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.10.2008
Rozmiar: 2.28 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 793

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MP3 CD Maker 1.80 - Spolszczenie

MP3 CD Maker jest niewielką aplikacją pozwalającą na utworzenie płyty audio, bezpośrednio z formatu mp3. Pozwala to ominąć dłuższą drogę konwersji z mp3 do wav, a następnie od wav do CD Audio. Ponadto program oferuje możliwość utworzenia okładki z listą utworów, z dodaniem grafiki.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • AVS DVD Copy

  AVS DVD Copy to prosty i łatwy w obsłudze program do kopiowania płyt DVD.

 • DVDFab Passkey Lite

  Bezpłatna wersja bardzo funkcjonalnej aplikacji przeznaczonej do usuwania zabezpieczeń z płyt DVD oraz Blu-ray. W wersji darmowej wiele funkcji zostało ograniczonych lub wyłączonych.

 • Nero

  Nero 12 to rozbudowana aplikacja do nagrywania płyt

 • CyberLink PowerDVD

  PowerDVD to jeden z najlepszych odtwarzaczy plików multimedialnych z nastawieniem na tytułowy format DVD, który od wielu lat zdobywa kolejne rzesze wiernych użytkowników.

 • Blue-Cloner

  Rozbudowany i niezwykle funkcjonalny program umożliwiający tworzenie kopii zapasowych danych zapisanych na takich nośnikach jak: Blu-ray czy DVD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MP3 CD Maker 1.80 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie