Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MakeCDROM 4.0 - Spolszczenie

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: MakeCDROM
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.07.2008
Rozmiar: 2 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 259

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MakeCDROM 4.0 - Spolszczenie

Make CDROM jest aplikacją, dzięki której możemy utworzyć prezentację płyty CD. Jest jedną z najlepszych, bo oprócz standardowych funkcji dla tego typu programów, posiada ich trochę więcej. Możemy dowolnie modyfikować tło menu, jak również dodawać animowane menu, pola tekstowe, różnego rodzaju buttony, a także muzykę w formacie mp3.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • StarBurn

  Pobierz najnowszą wersję darmowego programu StarBurn- aplikacji przeznaczonej do szybkiego i wygodnego wypalania płyt CD, DVD, Blu-ray i HD.

 • LightScribe System Software

  Czym jest LightScribe System Software? To aplikacja wymagana do wszystkich nagrywarek mających możliwość zapisania etykiety na powierzchni płyty.

 • CloneDVD

  CloneDVD 6 pozwala kopiować filmy i tworzyć doskonałej jakości kopie zapasowe płyt DVD. Program pozwala skopiować tylko film lub całą zawartość płyty ze wszystkimi dodatkami.

 • Ashampoo Burning Studio

  Ashampoo Burning Studio 12 to profesjonalna aplikacja, umożliwiająca nagrywanie płyt CD, DVD, a także Blu-ray w szybki i łatwy sposób.

 • DVD Shrink

  DVDShrink to aplikacja przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych dysków DVD

Inne informacje

MakeCDROM to program pozwalający tworzyć prezentacje płyt. Wszystko przebiega sprawnie dzięki opcji winrar, photoshop czy auto. CD key usprawnia zarządzanie płytami cd. wersja professional pozwala na zaawansowane działania. Przez opcje winrar pozwala dodawać muzykę. Animacje działają dzięki flashget oraz photoshop. makecdrom jest jednym z najstarszych programów do prezentacji płyt. 

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MakeCDROM 4.0 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie