Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MakeCDROM 4.0 - Spolszczenie

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: MakeCDROM
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.07.2008
Rozmiar: 2 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 260

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MakeCDROM 4.0 - Spolszczenie

Make CDROM jest aplikacją, dzięki której możemy utworzyć prezentację płyty CD. Jest jedną z najlepszych, bo oprócz standardowych funkcji dla tego typu programów, posiada ich trochę więcej. Możemy dowolnie modyfikować tło menu, jak również dodawać animowane menu, pola tekstowe, różnego rodzaju buttony, a także muzykę w formacie mp3.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • Astroburn Audio

  Astroburn Audio to niezwykle łatwe w obsłudze narzędzie do wypalania własnych płyt Audio CD.

 • CyberLink PowerDVD

  PowerDVD to jeden z najlepszych odtwarzaczy plików multimedialnych z nastawieniem na tytułowy format DVD, który od wielu lat zdobywa kolejne rzesze wiernych użytkowników.

 • CDBurnerXP

  CDBurnerXP to program do nagrywania płyt CD/DVD, który zyskuje coraz większe grono użytkowników na całym świecie. Program obsługuje większość najważniejszych standardów płyt.

 • Astroburn Lite

  Astroburn program stworzony przez grupę DT Soft Ltd., jest aplikacją dziedziny multimediów, dzięki której nagrywanie płyt ma stać się łatwe i przyjemne dla każdego użytkownika.

 • LightScribe System Software

  Czym jest LightScribe System Software? To aplikacja wymagana do wszystkich nagrywarek mających możliwość zapisania etykiety na powierzchni płyty.

Inne informacje

MakeCDROM to program pozwalający tworzyć prezentacje płyt. Wszystko przebiega sprawnie dzięki opcji winrar, photoshop czy auto. CD key usprawnia zarządzanie płytami cd. wersja professional pozwala na zaawansowane działania. Przez opcje winrar pozwala dodawać muzykę. Animacje działają dzięki flashget oraz photoshop. makecdrom jest jednym z najstarszych programów do prezentacji płyt. 

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MakeCDROM 4.0 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie