Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ImgBurn 2.x - Spolszczenie

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: LIGHTNING UK!
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.07.2008
Rozmiar: 18 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1560

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ImgBurn 2.x - Spolszczenie

ImgBurn jest bardzo dobrym, darmowym narzędziem, dzięki, któremu będziemy mogli nagrać sobie płyty CD/DVD, czy też obrazy. Program obsługuje większość formatów. Wspiera niektóre nagrywarki. Potrafi kasować dane z wielosesyjnych płyt. Obsługuje dwuwarstwowe płyty.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • CyberLink PowerDVD

  PowerDVD to jeden z najlepszych odtwarzaczy plików multimedialnych z nastawieniem na tytułowy format DVD, który od wielu lat zdobywa kolejne rzesze wiernych użytkowników.

 • Astroburn Audio

  Astroburn Audio to niezwykle łatwe w obsłudze narzędzie do wypalania własnych płyt Audio CD.

 • Free Easy CD DVD Burner

  Free Easy CD DVD Burner to zupełnie darmowa aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje, umożliwia wypalanie płyt CD, DVD, a także BluRay w szybki i łatwy sposób. Program oferuje pełne wsparcie dla CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW, BluRay Disc, a także obsługuje dwuwarstwowe płyty DVD i wszystkie liczące się na rynku nagrywarki.

 • Nero Multimedia Suite

  Pakiet Nero Multimedia Suite 11 produkt, który oferuje trzy programy. Pierwszy służy do nagrywania płyt, drugi – do edycji wideo, trzeci zaś – do tworzenia kopii zapasowych. Chociaż pełna wersja Nero Multimedia Suite 11 nie jest dostępna bez opłat.

 • StarBurn

  Pobierz najnowszą wersję darmowego programu StarBurn- aplikacji przeznaczonej do szybkiego i wygodnego wypalania płyt CD, DVD, Blu-ray i HD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ImgBurn 2.x - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie