Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Feurio 1.66 beta 1 - Spolszczenie

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Gregg
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.10.2008
Rozmiar: 4.73 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 645

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Feurio 1.66 beta 1 - Spolszczenie

Spolszczenie programu, uznawanego za jeden z najlepszych w kategorii nagrywania płyt audio. Umożliwia pobieranie tytułów utworów z sieci. Zawiera w sobie również odtwarzacz i prosty edytor.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • cdrtools Frontend

  cdrtools Frontend to nakładka graficzna dla aplikacji Mode2CDMaker, VCDImager, cdrecord, mkisofs, readcd, cdda2wav.

 • True Burner

  True Burner to darmowy program przeznaczony do nagrywania wszelkiego rodzaju płyt CD, DVD oraz coraz bardziej popularnych Blu-ray. Jest to aplikacja, która może stanowić ciekawą alternatywę dla innych tego typu programów.

 • Nero Burning ROM

  Dostępny po polsku Nero Burning ROM to cieszący się olbrzymią popularnością pakiet do nagrywania płyt CD i DVD. Prezentowane tu wydanie numer 11.0.10500 ma także możliwość zapisu na Blu-ray.

 • CyberLink PowerDVD

  PowerDVD to jeden z najlepszych odtwarzaczy plików multimedialnych z nastawieniem na tytułowy format DVD, który od wielu lat zdobywa kolejne rzesze wiernych użytkowników.

 • DVDFab Passkey Lite

  Bezpłatna wersja bardzo funkcjonalnej aplikacji przeznaczonej do usuwania zabezpieczeń z płyt DVD oraz Blu-ray. W wersji darmowej wiele funkcji zostało ograniczonych lub wyłączonych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Feurio 1.66 beta 1 - Spolszczenie

dodał: ~rav , 23.11.2008

przydałoby się 1.68

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie