Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DVD2SVCD 1.2.2 - Spolszczenie

Kategoria: Konwersja plików
Producent: DVD2SVCD
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.07.2008
Rozmiar: 1.02 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1469

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DVD2SVCD 1.2.2 - Spolszczenie

DVD2SVCD jest konwerterem. Potrafi konwertować pliki z formatu DVD do SVCD. Obsługuje takie kodery jak TMPGEnc , Cinema Craft Encoder oraz Canopus ProCoder. W programie możemy ustawić wiele funkcji. Możemy wybrać wersję językową, format obrazu, a także parametry jakości.

Podobne Konwersja plików

 • Real Video Editor 5.5 (Free RealMedia Editor/Realvideo)

  Real Video Editor 5.5.2.672 to program przeznaczony głównie do wykonywania konwersji plików wideo, posiada jednak mnóstwo innych funkcji. A jak sama nazwa wskazuje – służą one do edytowani filmików i kilpów.

 • Auto Gordian

  Auto Gordian Knot 2.45 to oprogramowanie pozwalające na konwersję filmów w formacie DVD do MPEG-4. Prosta obsługa pozwala na szybką i łatwą pracę w programie.

 • DIKO

  DIKO 2.35 jest prostym w obsłudze programem do konwertowania filmów w formacie DivX/XVid do DVD/SVCD.

 • WinAVI Video Converter

  WinAVI Video Converter to aplikacja pozwalająca na konwertowanie plików multimedialnych, która charakteryzuje się przede wszystkim ogromną liczbą obsługiwanych formatów.

 • Any Audio Converter

  Any Audio Converter to bardzo prosty i zupełnie darmowy konwerter plików multimedialnych, który umożliwia konwertowanie pomiędzy wszystkimi, najpopularniejszymi formatami plików audio – MP3, WMA, WAVE, AAC, M4A oraz OGG.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DVD2SVCD 1.2.2 - Spolszczenie

dodał: ~Mafia , 15.05.2010

Zajebiste XD\n\n

dodał: fal99 , 09.05.2010

:}

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie