Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DVD Audio Ripper 1.047 - Spolszczenie

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Localize
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.08.2008
Rozmiar: 473 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 553

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DVD Audio Ripper 1.047 - Spolszczenie

Za pomocą powyższego narzędzia, możemy zrippować zbiór danych audio na płycie DVD. Pliki możemy skonwertować do formatu mp3, wav, ogg. Pliki możemy również podzielić. W programie istnieje również funkcja, dzięki której, po zakończeniu pracy, można wyłączyć komputer.

Podobne Konwersja plików

 • AVS Image Converter

  AVS Image Converter to aplikacja pomocna w konwersji plików graficznych. Program umożliwia precyzyjne określenie parametrów obrazu jaki chcemy uzyskać. Dzięki temu mamy możliwość wyboru formatu do jakiego ma odbyć się konwersja a także wymiarów pliku.

 • Freemake Video Converter

  Freemake Video Converter to jeden z najlepszych, darmowych konwerterów plików multimedialnych, który łączy w sobie kilka programów i oferuje wsparcie dla ponad 200 różnych rozszerzeń plików wideo i audio.

 • DocToText

  SILVERCODERS DocToText to przydatny program służący do konwersji dokumentów zapisanych w formacie DOC, RTF, ODF oraz Open XML do zwykłego formatu tekstowego plain tekst.

 • WinAVI Video Converter

  WinAVI Video Converter to aplikacja pozwalająca na konwertowanie plików multimedialnych, która charakteryzuje się przede wszystkim ogromną liczbą obsługiwanych formatów.

 • Any Video Converter

  Najnowsza wersja programu Any Video Converter - jednego z najlepszych darmowych programów używanych do konwersji plików video.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DVD Audio Ripper 1.047 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie