Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Audiograbber 1.83 - Spolszczenie

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Audiograbber
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 300 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 2374

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Audiograbber 1.83 - Spolszczenie

Audiograbber jest aplikacją, która umożliwia konwersję plików audio. Pozwala na rippowanie ścieżek dźwiękowych, prosto z płyt do formatu mp3. Dzięki obsłudze wyjścia karty dźwiękowej, ma możliwość nagrania z innego źródła. Można również ustawić czas rejestracji nagrania, np. jeśli potrzebujemy nagrać w nocy jakąś audycję, możemy to zrobić za pomocą tej aplikacji.

Podobne Konwersja plików

 • DocToText

  SILVERCODERS DocToText to przydatny program służący do konwersji dokumentów zapisanych w formacie DOC, RTF, ODF oraz Open XML do zwykłego formatu tekstowego plain tekst.

 • Easy CD-DA Extractor

  Easy CD-DA Extractor to wielozadaniowy program do przetwarzania rożnych formatów multimedialnych. Easy CD-DA Extractor pozwala rippować płyty CD, konwertować pliki audio z jednego formatu na drugi, edytować metadane plików oraz wypalać płyty audio CD, CD z danymi i płyty DVD.

 • Any Audio Converter

  Any Audio Converter to bardzo prosty i zupełnie darmowy konwerter plików multimedialnych, który umożliwia konwertowanie pomiędzy wszystkimi, najpopularniejszymi formatami plików audio – MP3, WMA, WAVE, AAC, M4A oraz OGG.

 • FormatFactory

  Bardzo funkcjonalne i w pełni darmowe narzędzie, którego głównym zadaniem jest konwertowanie plików audio i wideo pomiędzy praktycznie wszystkimi, najpopularniejszymi formatami.

 • ALLConverter PRO

  ALLConverter PRO to aplikacja, którą zainteresują się posiadacze sprzętu przenośnego, jak na przykład iPhone, konsolka PSP, nawigacje GPS czy też zwykłe telefony komórkowe.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Audiograbber 1.83 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie