Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WhereIsIt? 3.93 Build 619 3.93 - Spolszczenie

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: WhereIsIt-Soft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 68.5 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 588

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis WhereIsIt? 3.93 Build 619 3.93 - Spolszczenie

Chyba nie ma użytkownika, który nie spotkał się z tym narzędziem, które pozwala katalogować nam zasoby. Przydatny jest wtedy, gdy tych danych mamy nadzwyczaj dużo, czy to na nośnikach danych (płyty CD, DVD), czy też na dysku twardym. Dzięki temu programowi szybko odnajdziemy interesujące nas dane.­

Podobne Katalogowanie multimediów

 • eXtreme Movie Manager

  eXtreme Movie Manager 8.0.2 to aplikacja przeznaczona do łatwego i sprawnego zarządzania zbiorami filmów. Program to zarazem potężna baza danych, która dzięki technologii MagicScript samoczynnie wyszukuje informacje.

 • J. River Media Center

  Programów do odtwarzania multimediów mamy sporo, a J. River Media Center to jeden z nich. Co różni tą aplikację od konkurencji? Przede wszystkim fakt, że nie jest to program dostępny za darmo.

 • MusicBrainz_Picard

  Picard to zaawansowany program do edycji tagów id3 plików muzycznych, a jego podstawowym zadaniem jest pobieranie informacji o muzyce z serwisu MusicBrainz.

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Photoshop Lightroom to program do edycji i zarządzania fotografiami.

 • jKatalog

  jKatalog jest aplikacją działającą w środowisku java przeznaczoną do katalogowania płyt i innego rodzaju nośników.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WhereIsIt? 3.93 Build 619 3.93 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie