Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Premiere Pro 2.0 - Spolszczenie

Kategoria: Edycja Video
Producent: Adobe
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 02.07.2008
Rozmiar: 0.3 KB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 11839

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Adobe Premiere Pro 2.0 - Spolszczenie

Adobe Premiere Pro jest aplikacją służącą do obróbki filmów. Możemy obrabiać zarówno część graficzną jak i część dźwiękową filmów. Program oferuje zapis w najpopularniejszych standardach. Ma również możliwość zapisywania w standardach, które są wykorzystywane w sieci, w tym również w tych, które przetwarzają obraz strumieniowo.

Podobne Edycja Video

 • VSDC Free Video Editor

  VSDC Free Video Editor to jak sama nazwa wskazuje, darmowy program do edycji filmów. Obróbka odbywa się w tym wypadku w sposób nieliniowy.

 • DVDx

  DVDx to jeden z najpopularniejszych programów służących do wykonywania kopii filmów z płyt DVD.

 • AVS Video Editor

  AVS Video Editor 6.2.1 to program umożliwiający tworzenie i edycję video. AVS Video Editor 6.2.1 oferuje ponad 300 efektów specjalnych i przejść.

 • Sony Vegas Pro

  Sony Vegas Pro to bardzo dobry pakiet narzędzi multimedialnych, który umożliwia tworzenie i edytowanie plików wideo oraz audio w nowoczesny i profesjonalny sposób, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

 • AVS Video ReMaker

  AVS Video ReMaker to program przygotowany do wycinania zbędnych fragmentów z twoich plików MPEG oraz do powtórnego ich zapisu w okrojonej postaci.

Inne informacje

adobe photoshop to program do obróbki filmów. adobe soundbooth pozwala zajmować się jedynie dźwiękiem. Użytkownicy adobe photoshop spotykają się na adobe forum. adobe photoshop posiada wersje adobe web premium. Posiada adobe axpress oraz film editing software, co pozwala na obróbkę tylko obrazu z wybranego filmu. Opcja pro build pozwala dowolnie modyfikować filmy. Adobe photoshop ma swoją lokalizację, do szukania poprzez adobe onlocation. Adobe photoshop posiada adobe design center, stwarzające możliwości obróbki dźwięku i obrazu oddzielnie i jednocześnie, zależy od użytkownika adobe photoshop.

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Premiere Pro 2.0 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Edycja Video


Kategorie