Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Subtitles Translator 1.70 1.70 - Spolszczenie

Kategoria: Edycja tagów
Producent: Mironto
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.07.2008
Rozmiar: 48.5 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 792

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Subtitles Translator 1.70 1.70 - Spolszczenie

Subtitles Translator jest aplikacją, która ułatwia pracę tłumaczom napisów filmowych. Nie oznacza to jednak, że program "sam" tłumaczy za nas napisy. Jedynie ułatwia samą pracę. Pliki zapisywane są w formacie MicroDVD.

Podobne Edycja tagów

 • Tag&Rename

  Tag&Rename to zaawansowane narzędzie przeznaczone do masowej zmiany nazw plików muzycznych i edycji tagów.

 • TagScanner

  TagScanner to efektywny, wielofunkcyjny edytor tagów.

 • Mp3tag

  Mp3tag jest prostym w obsłudze programem do edycji tagów ID3.

 • Mp3tag 2.39

  Mp3tag jest prostym w obsłudze programem do edycji tagów ID3. Aplikacja wspiera standardy ID3v1.1-, ID3v2-, APEv2-Tags oraz Vorbis Comments.

 • Mp3tag 2.32a

  Mp3tag 2.32 jest prostym w obsłudze programem do edycji tagów ID3 przeznaczonym dla starszych systemów operacyjnych. Aplikacja wspiera standardy ID3v1.1-, ID3v2-, APEv2-Tags oraz Vorbis Comments.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Subtitles Translator 1.70 1.70 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Edycja tagów


Kategorie