Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Remote Administrator 3.2 - Spolszczenie

Kategoria: Sterowanie komputerem
Producent: Famatech
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.09.2008
Rozmiar: 1.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 810

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Remote Administrator 3.2 - Spolszczenie

Remote Administrator jest programem przeznaczonym do zdalnego sterowania komputerem. To jeden z najlepszych programów do pracy w środowisku Windowsa. Program oferuje kompletne zastosowania. Porozumiewamy się w nim za pomocą myszki, klawiatury podłączonymi do komputera lokalnego. Możemy działać na ekranie graficznym, jak również za pomocą wiersza poleceń.

Uwaga! Jest to polski manual! Nie spolszczenie samej aplikacji.

Podobne Sterowanie komputerem

 • TeamViewer

  TeamViewer to prosty w obsłudze program komputerowy, który umożliwia zdalną kontrolę nad różnymi komputerami za pośrednictwem sieci i to bez konieczności instalowania specjalnego oprogramowania przez klientów.

 • VMware Workstation

  VMware Workstation to oprogramowanie niezbędne w wyposażeniu komputera każdego administratora sieci komputerowych oraz programisty.

 • TightVNC

  TightVNC (VNC to skrót od angielskiego Virtual Network Computing) to program umożliwiający zdalny dostęp do komputerów podłączonych do sieci.

 • KM Remote

  KM Remote 2.9 jest aplikacją przeznaczona dla systemów Windows 2000 i XP, której celem jest sprawienie, aby można było sterować komputerem za pomocą głosu.

 • Sleepy

  Sleepy to jak sama nazwa wskazuje program pozwalający na automatyczne wyłączenie komputera, a także jego restart. Jedną z jego najważniejszych funkcji jest możliwość automatycznego zapisu danych dokumentów przed zamknięciem systemu, co w zupełności pozwala na ograniczenie ingerencji użytkownika do minimum.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Remote Administrator 3.2 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Sterowanie komputerem


Kategorie