Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MozBackup 1.4.8 - Spolszczenie

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: MozBackup
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.07.2008
Rozmiar: 3.79 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 878

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MozBackup 1.4.8 - Spolszczenie

Dzięki MozBackup możemy utworzyć kopię zapasową profilu takich przeglądarek jak Mozilla, Mozilla Firefox, Thunderbird oraz Netscape. Możemy skopiować wszelkiego rodzaju dane, jak np. poczty, zakładek, etc. Plik spolszczenia rozpakowujemy do katalogu głównego programu.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Claws Mail

  Claws Mail to kolejny już, darmowy klient poczty elektronicznej oraz grup dyskusyjnych.

 • Avant Browser

  Darmowy Avant Browser 2012 Build 8 to autonomiczne rozszerzenie Internet Explorera

 • BlackHawk

  BlackHawk to nieco mniej popularna od produktów największych graczy na rynku, ale godna uwagi przeglądarka internetowa. Jej główną zaletą jest połączenie najlepszych cech Chrome'a od Google oraz Mozilli Firefox.

 • Internet Explorer

  Windows Internet Explorer 8 to najnowsza wersja przeglądarki internetowej dla systemów operacyjnych ze stajni Microsoftu. Jest to wciąż najpopularniejsza przeglądarka internetowa na świecie, która jednak z roku na rok traci trochę na znaczeniu.

 • TheWorld Browser

  Przeglądarka działa w oparciu o silnik renderujący Trident.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MozBackup 1.4.8 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie