Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MozBackup 1.4.8 - Spolszczenie

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: MozBackup
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.07.2008
Rozmiar: 3.79 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 879

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MozBackup 1.4.8 - Spolszczenie

Dzięki MozBackup możemy utworzyć kopię zapasową profilu takich przeglądarek jak Mozilla, Mozilla Firefox, Thunderbird oraz Netscape. Możemy skopiować wszelkiego rodzaju dane, jak np. poczty, zakładek, etc. Plik spolszczenia rozpakowujemy do katalogu głównego programu.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Safari

  Safari 5.1.2 to przeglądarka internetowa tworzona przez Apple, która od początku związana była z Mac OS X, a od kilku lat jest również udostępniana w wersji zgodnej z systemami operacyjnymi ze stajni Microsoft.

 • Flock

  Dostępna za darmo przeglądarka Flock 3 to aplikacja dla aktywnych użytkowników Internetu.

 • Avant Browser

  Darmowy Avant Browser 2012 Build 8 to autonomiczne rozszerzenie Internet Explorera

 • Pale Moon

  Pale Moon to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy nie chcą korzystać ze znanych, komercyjnych przeglądarek internetowych.

 • SpeedyFox

  SpeedyFox to niewielkie i jednocześnie sprytne niczym tytułowy lis narzędzie, które w znacznym stopniu zwiększy szybkość działania przeglądarki internetowej Firefox.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MozBackup 1.4.8 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie