Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MozBackup 1.4.7 - Spolszczenie

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Matthew Smith
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.09.2008
Rozmiar: 876 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 1029

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MozBackup 1.4.7 - Spolszczenie

Dzięki MozBackup możemy utworzyć kopię zapasową profilu takich przeglądarek jak Mozilla, Mozilla Firefox, Thunderbird oraz Netscape. Możemy skopiować wszelkiego rodzaju dane, jak np. poczty, zakładek, etc. Plik spolszczenia rozpakowujemy do katalogu głównego programu.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • K-Meleon

  K-Meleon jest bardzo szybką, konfigurowalną i niewielką przeglądarką WWW przeznaczoną dla systemu Windows. Oparta została na silniku Gecko tym samym co Firefox.

 • Cyberfox

  Cyberfox to alternatywna przeglądarka internetowa, która powstała na bazie popularnego na całym świecie Firefoksa.

 • Flock

  Dostępna za darmo przeglądarka Flock 3 to aplikacja dla aktywnych użytkowników Internetu.

 • Vivaldi

  Alternatywna przeglądarka internetowa, będąca ciekawym zamiennikiem dla gigantow rynku tj. Google Chrome czy też Mozilla Firefox.

 • Lunascape

  Lunascape jest anglojęzyczna przeglądarką rozwijana przez japońską firmę Lunascape Corporation i obsługującą aż trzy popularne silniki renderujące.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MozBackup 1.4.7 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie