Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

K-Meleon 1.1.x - Spolszczenie

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Kmeleon
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.07.2008
Rozmiar: 39 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 359

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis K-Meleon 1.1.x - Spolszczenie

K-Meleon jest przeglądarką internetową, przeznaczoną przede wszystkim dla systemów Windows. Oparta jest na silniku Mozilli Gecko. Przeglądarka ta potrafi blokować wyskakujące okienka, kolekcjonować kanały RSS. Naturalnie, możemy instalować wszelkiego rodzaju wtyczki, zmieniać skórki programu. Łatwa i przyjazna w obsłudze.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Google Chrome

  Najnowsza wersja popularnej przeglądarki internetowej Google Chrome już teraz zupełnie za darmo na Pobierz.pl!

 • Slimjet

  Slimjet to nieco mniej popularna na rynku przeglądarka internetowa stworzona przez firmę FlashPeak. Ten sam zespół odpowiedzialny jest za stworzenie przeglądarki Slim Browser.

 • BlackHawk

  BlackHawk to nieco mniej popularna od produktów największych graczy na rynku, ale godna uwagi przeglądarka internetowa. Jej główną zaletą jest połączenie najlepszych cech Chrome'a od Google oraz Mozilli Firefox.

 • CoolNovo

  Dawniej ChromePlus, obecnie CoolNovo to rozszerzona wersja przeglądarki internetowej Google Chrome.

 • Safari

  Safari 5.1.2 to przeglądarka internetowa tworzona przez Apple, która od początku związana była z Mac OS X, a od kilku lat jest również udostępniana w wersji zgodnej z systemami operacyjnymi ze stajni Microsoft.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: K-Meleon 1.1.x - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie