Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

K-Meleon 1.1.x - Spolszczenie

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Kmeleon
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.07.2008
Rozmiar: 39 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 362

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis K-Meleon 1.1.x - Spolszczenie

K-Meleon jest przeglądarką internetową, przeznaczoną przede wszystkim dla systemów Windows. Oparta jest na silniku Mozilli Gecko. Przeglądarka ta potrafi blokować wyskakujące okienka, kolekcjonować kanały RSS. Naturalnie, możemy instalować wszelkiego rodzaju wtyczki, zmieniać skórki programu. Łatwa i przyjazna w obsłudze.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • 360 Browser

  360 Browser to kolejna już na rynku przeglądarka internetowa. Choć póki co nie jest aż tak popularna, jak konkurencyjni giganci to niebawem może się to zmienić.

 • Maxthon

  Rynek przeglądarek internetowych rozrasta się coraz bardziej, zaś Maxthon to świeża propozycja, która może kiedyś stać się jedną z najpopularniejszych przeglądarek sieciowych. Jest to aplikacja stworzona na bazie silnika Webkit.

 • TheWorld Browser

  Przeglądarka działa w oparciu o silnik renderujący Trident.

 • Light Firefox

  Light Firefox to kolejna już, darmowa modyfikacja znanej na całym świecie przeglądarki internetowej.

 • K-Meleon

  K-Meleon jest bardzo szybką, konfigurowalną i niewielką przeglądarką WWW przeznaczoną dla systemu Windows. Oparta została na silniku Gecko tym samym co Firefox.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: K-Meleon 1.1.x - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie