Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

K-Meleon 0.9 - Spolszczenie

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Kmeleon
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.09.2008
Rozmiar: 27.5 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 599

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis K-Meleon 0.9 - Spolszczenie

K-Meleon jest przeglądarką internetową, przeznaczoną przede wszystkim dla systemów Windows. Oparta jest na silniku Mozilli Gecko. Przeglądarka ta potrafi blokować wyskakujące okienka, kolekcjonować kanały RSS. Naturalnie, możemy instalować wszelkiego rodzaju wtyczki, zmieniać skórki programu. Łatwa i przyjazna w obsłudze.

Instrukcja spolszczenia znajduje się w środku pliku archiwum. 

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Safari

  Safari 5.1.2 to przeglądarka internetowa tworzona przez Apple, która od początku związana była z Mac OS X, a od kilku lat jest również udostępniana w wersji zgodnej z systemami operacyjnymi ze stajni Microsoft.

 • CoolNovo

  Dawniej ChromePlus, obecnie CoolNovo to rozszerzona wersja przeglądarki internetowej Google Chrome.

 • Sleipnir

  Pobierz za darmo niesamowicie funkcjonalną i nowoczesną przeglądarkę internetową - Sleipnir!

 • BlackHawk

  BlackHawk to nieco mniej popularna od produktów największych graczy na rynku, ale godna uwagi przeglądarka internetowa. Jej główną zaletą jest połączenie najlepszych cech Chrome'a od Google oraz Mozilli Firefox.

 • Internet Explorer

  Windows Internet Explorer 8 to najnowsza wersja przeglądarki internetowej dla systemów operacyjnych ze stajni Microsoftu. Jest to wciąż najpopularniejsza przeglądarka internetowa na świecie, która jednak z roku na rok traci trochę na znaczeniu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: K-Meleon 0.9 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe


Kategorie