Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Natata eBook Compiler 2.1 - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: Lomsel
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.09.2008
Rozmiar: 4.62 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 423

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Natata eBook Compiler 2.1 - Spolszczenie

Dosyć ciekawy kompilator archiwów elektronicznych, oparty na dokumentach HTML. Narzędzie to tworzy samorozpakowujące się archiwa w postaci plików .exe. Nośnikiem jest kontrolka przeglądarki Internet Explorer.

Podobne Pozostałe

 • CommView 6

  CommView 6 to program przeznaczony do monitorowania wszystkiego, co związane jest z Internetem. Można więc dzięki niemu sprawdzać takie rzeczy jak na przykład stan przesyłanych pakietów, otwartych sesji, czy też połączeń.

 • AI RoboForm

  AI RoboForm jest narzędziem do zarządzania hasłami i danymi wpisywanymi w formularzach na stronach internetowych.

 • Steam

  Steam to jedna z najpopularniejszych platform, przeznaczonych do cyfrowej dystrybucji gier.

 • Wireshark

  Wireshark to jeden z najpopularniejszych programów komputerowych, którego zadaniem jest przechwytywanie i analizowanie danych przepływających w sieci.

 • NetMeter

  Spolszczenie aplikacji, monitorującej parametry karty sieciowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Natata eBook Compiler 2.1 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie